Najmodniejsze plecaki

Torba czy plecak vintage - co powinien nosić prawdziwy mężczyzna?

Plecak będzie wygodny i praktyczny, ale są tacy styliści, którzy uważają, że do eleganckiego ubrania nie będzie pasował, szczególnie gdy chodzi o dojrzałych mężczyzn. Dlatego coraz częściej decydują się oni na torby, które jednak niekiedy bywają uciążliwe szczególnie w codziennym użytkowaniu. Czy więc nosić to co mówią styliści czy dokładnie to co nam będzie odpowiadać.

Stylowy facet

Na forach internetowych znajdziemy wiele różnych dyskusji, które toczą się między zwolennikami i przeciwnikami toreb czy plecaków. Są osoby, które po 40 roku życia stawiają na plecak vintage i cieszą się z jego praktyczności. Będzie się tam mieścić to wszystko co będzie nam potrzebne, a ręce pozostają wolne. Niektórzy styliści uważają, że mądry elegancki mężczyzna powinien decydować się na elegancką torbę.

Czy jednak zawsze tak musi być? Teoretycznie mężczyzna, który będzie chciał elegancko wyglądać nie musi nosić ze sobą wiele rzeczy, dlatego w takim przypadki rzeczywiście nie trzeba się decydować na plecak. Ostatecznie tak naprawdę wszystko będzie zależeć od naszych potrzeb oraz estetycznych upodobań

Zalety plecaka vintage

Przede wszystkim jest to takie rozwiązanie, które możemy potraktować jako bardzo wygodne i to nie tylko, gdy chodzi o wyprawy w góry. Sprawdzi się także w trakcie spaceru po mieści. Jest to taki plecak, gdzie spokojnie zmieści się to wszystko co będzie nam potrzebne, to co chcemy mieć pod ręką. W razie potrzeby będzie można tam również włożyć laptop czy odzież sportową, gdy po pracy wybieramy się na trening.

Stylowy plecak

Generalnie oczywiście zakłada się, że plecak vintage będzie lepiej pasował do stylu, który będzie mniej zobowiązujący. Jeśli chcemy koniecznie nosić go do eleganckiego garnituru czy koszuli wtedy wybierajmy stonowane barwy. Oczywiście nie ma szans, by do eleganckiego stroju zdecydować się na założenie kolorowego, sportowego plecaka. Można będzie również postawić na nowe formy, plecaki skórzane, które na pewno będą się dobrze prezentować. Największe światowe marki również mają do zaproponowania takie formy estetyczne.

Może jednak torba?

Z drugiej strony jest wielu ekspertów, którzy podkreślają, że mężczyzna powinien porzucić plecak na rzecz toreb. Najlepiej wybierać takie propozycje, które są wykonywane z dobrej gatunkowo skóry, są kształtne i dodatkowo będą pasowały do różnych stylizacji. Takie właśnie propozycje plecaków są najwygodniejsze, jednocześnie mogą również pasować do nieformalnych spotkań, w ramach których potrzebna będzie taka właśnie forma elegancji po stronie mężczyzny.